Autorist

Taavi Rauniste

Taavi Rauniste

Marketer & Internet Entrepreneur

Ma olen alati uskunud, et parim viis end harida on jagada oma teadmisi. Rauniste.eu on minu isiklik ajaveeb, kus ma jagan oma mõtteid ja seisukohtasid sotsiaalsest meediast, turundusest ja interneti-ettevõtlusest. Minu eesmärk ei ole jalgratast leiutada, pigem tutvustada erinevaid võimalusi, mille abil oma ratas kiiremini liikuma panna.

Tutvu minu LinkedIn profiiliga ja lisa mind juba täna oma kontaktidesse – Taavi Rauniste

Millega saan sind aidata?

Internetititurunduse strateegiate loomine, otsingumootoritele optimeerimine, sotsiaalmeedia turundus ja kampaaniad, reklaam internetis, turunduskampaaniad, analüüs ja statistika, kodulehtede valmistamine, Facebook Ads, Google AdWords, projektijuhtimine, koolitused.

Töökogemused

Mõned ettevõtted kellega olen viimaste aastate jooksul koostööd teinud: Estonian Air, VisitEstonia (EAS), Äripäev, TrioBet, Tallinna Botaanikaaed, Pärnu Turunduskonverents, Sotsiaal Ministeerium, Olerex, Lux Express Group, SmartPost, Hotell Dorpat, 1Partner, Nikon Baltic, ATKO Tours, ETS NORD, Interflux Eesti, Saaremaa Spa Hotels, Terve Eesti SA ja paljud teised.

Kui sul tekkis mõte, kuidas ma saaksin sinu ettevõttele abiks olla, võta ühendust ja teeme ära!
Saada mulle e-mail – taavi @ rauniste.eu

Alates 2011. aastast juhin veebi- ja turundusagentuuri Blender.

Muu

Startup: Eesti Twitteri kataloog (asutaja) [exit juuli 2010]
Startup: Namefy – intelligentne laste nimede generaator
Startup: Borrowing things – power tools and whatever…

ENTRUM Eesti parim mentor 2013
Äripäeva turunduse käsiraamatu kaasautor

Meedias

Vabakutseline internetiturundaja sai oma väljatöötatud internetiprojektile õiguse kasutada innovatsiooniaasta “Uus on IN” märki. Seni on “Uus on IN” märgi kasutusõigus antud Eestis ligi 25 tootele.

Erinevad Eesti tehnoloogiaettevõtjad, seal hulgas Skype’i ja Playtech’i endised ja praegused töötajad, on loomas uut veebipõhist teenust rahvusvahelisele turule.

Turundusagentuur ostis saarlasest internetiettevõtjalt Taavi Raunistelt vähem kui aasta eest loodud portaali siuts.us, mis koondab Eesti Twitteri-kasutajaid.

Heategevus

Kontakt

taavi @ rauniste.eu

Ei saa kommenteerida.